Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Zapraszamy listopadowe na spotkanie Klubowiczów

Email Drukuj PDF

Jak co miesiąc zapraszamy serdecznie wszystkich członków i sympatyków KGP w Jastrzębiu-Zdroju na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 7 listopada br. o godzinie 17:00 w Restauracji Hawana.

 

Zapraszamy na październikowe spotkanie KGP Jastrzębie-Zdrój

Email Drukuj PDF

Jak co miesiąc zapraszamy serdecznie wszystkich członków i sympatyków KGP w Jastrzębiu-Zdroju na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 3 października br. o godzinie 17:00 w Restauracji Hawana.

 

Zapraszamy na wrześniowe spotkanie Klubowiczów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków KGP w Jastrzębiu-Zdroju na pierwsze po wakacjach spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 5 września br. o godzinie 17:00 w Restauracji Hawana.

 

Zapraszamy na spotkanie z Panią Natalią Piekarską-Poneta

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na spotkanie z Panią Natalią Piekarską-Poneta, działaczką podziemia w okresie stalinowskim, członkinią Związku Więźniów Politycznych. Spotkanie będzie miało miejsce 27 września br. o godz. 17.30 Domu Zdrojowym przy ul.Witczaka. W trakcie spotkania wyświetlony będzie film Grzegorza Tomczaka o śp. Annie Walentynowicz z wątkami jej pobytu w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Uwaga Klubowicze

Email Drukuj PDF

Dnia 1 września br. o godzinie 10:00 na cmentarzu parafialnym przy Kościele p.w. Św. Katarzyny złożymy wiązanki kwiatów oraz zapalimy znicze na grobie Ułanów - bohaterskich obrońców Jastrzębia-Zdroju.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości