Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Marsz Niepodległości

Email Drukuj PDF

W niedzielę 11 listopada pomimo początkowych trudności i policyjnych prowokacji ulicami Warszawy przeszedł wielotysięczny Marsz Niepodległości zorganizowany przez środowiska patriotyczne. Wyjazd zorganizował Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju a udział wzięła w nim liczna grupa sympatyków z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Żor.

Więcej…
 

Marsz w Cieszynie

Email Drukuj PDF

7 października 2012 Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczył w Marszu w Obronie TV Trwam w Cieszynie. Marsz poprzedziła uroczysta msza św. w kościele Maryi Magdaleny w Rynku. Dalej prezentujemy kilka zdjęć z tej manifestacji.


Więcej…
 

Spotkanie z Janem Pospieszalskim

Email Drukuj PDF

W sobotę 6 października, na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju pod przewodnictwem Leszka Barana, do naszego miasta przybył Jan Pospieszalski - znany muzyk, publicysta i komentator życia społecznego.

Więcej…
 

Marsz Obudź się Polsko

Email Drukuj PDF

29 września 2012 roku członkowie oraz sympatycy Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju wzięli udział w marszu Obudź się Polsko w Warszawie. W wyjeździe do Warszawy wzięli udział również członkowie Kół Radia Maryja z Rybnika i Żor.

LAST_UPDATED2 Więcej…
 

Minister Anna Fotyga w Jastrzębiu-Zdroju

Email Drukuj PDF

Minister Anna Fotyga ( obecnie poseł na Sejm RP) przybyła 9 czerwca 2012 roku do Jastrzębia-Zdroju na zaproszenie posła na Sejm RP Grzegorza Matusiaka oraz Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL