Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Uroczystości pogrzebowe "Inki" i "Zagończyka"

Email Drukuj PDF

28 sierpnia 2016r. w Gdańsku w 70 rocznicę śmierci Danuty Siedzikówny ps. "Inka" i Feliksa Selmanowicza ps. "Zagończyk", odbył się ich oficjalny pogrzeb państwowy z honorami.

Więcej…
 

Obchody 115 rocznicy urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego

Email Drukuj PDF

13 maja w wielu miastach Polski rozpoczęły się uroczystości upamiętniające 115 rocznicę urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego. W Jastrzębiu-Zdroju obchody zorganizował Klub Gazety Polskiej, kibicie GKS Jastrzębie oraz mieszkańcy ulicy Pileckiego.

Więcej…
 

Oddanie hołdu ofiarom katastrofy Smoleńskiej oraz pomordowanym w Katyniu

Email Drukuj PDF

Członkowie klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz kibice GKS-u złożyli kwiaty oraz zapalili znicze pod tablicami znajdującymi się na dziedzińcu Kościoła NSPJ w dzielnicy Zdrój.

Więcej…
 

Wyjazd do Wodzisławia Śląskiego

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Pani poseł Teresy Glenc w dniu 8 kwietnia 2016, członkowie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczyli w uroczystym Nabożeństwie w intencji ojczyzny, pomordowanych w Katyniu, Miednoje, Charkowie, oraz ofiar tragedii Smoleńskiej.

Więcej…
 

Wyjazd do Warszawy

Email Drukuj PDF

10 kwietnia 2016 na obchody 6 rocznicy katastrofy Smoleńskiej klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju reprezentowali koledzy Krzysztof Białas, Zdzisław Hyla oraz Ryszard Myśler

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL