Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Wieczernica Poświęcona Żołnierzom Wyklętym 2015

Email Drukuj PDF

Na dwa dni przed Narodowym Dniem Pamięcy Żołnierzy Wyklętych Członkowie i Sympatycy Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz Kibice GKSu Jastrzębie zebrali się w Restauracji Hawana aby posłuchać o historii tych niezłomnych bohaterów Polskiej Podziemia po II WŚ. Z tej okazji prelekcję wygłosił ks. Rafał z Cieszyna, który opowiadał o zarówno o powstaniu oddziałów jak i poszczególnych bohaterach, a w szczególności o lokalnym dowódcy Henryku Flame - Bartek. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Więcej…
 

Youtuber ReZi zebrał dla szpitala w Jastrzębiu ponad 100 000 zł w 24 godziny

Email Drukuj PDF

Remigiusz Wierzgoń przygotował akcję charytatywną. W ciągu jednego dnia zebrał 140 tysięcy złotych, po odliczeniu podatku kwota 112 tysięcy trafiła do najmłodszych dzieci. 18-letni YouTuber znany jako ReZi umieścił w sieci filmy, na których pokazuje swoje rozgrywki w gry komputerowe. Ma milion fanów, jego filmy były  wyświetlone już ponad 170 milionów razy.

Więcej…
 

Spotkanie Noworoczno-Opłatkowe 2015

Email Drukuj PDF

W piątek 16 stycznia 2015 roku odbyło się w Restauracji Hawana spotkanie Noworoczno-Opłatkowe jastrzębskiego Klubu Gazety Polskiej. Omówiono na nim wydarzenia roku ubiegłego i zapowiedziano kolejne działania. Klubowicze jak co roku podzielili się opłatkiem i dobrym słowem. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób z Jastrzębia i okolic.

LAST_UPDATED2 Więcej…
 

Pielgrzymka na Jasną Górę 10.01.2015

Email Drukuj PDF

10 stycznia kibice GKS-u Jastrzębie wzięli udział w siódmej pielgrzymce kibiców na Jasną Góre. Klub Gazety Polskiej reprezentował Leszek Baran, wierny kibic Gksy.

Więcej…
 

Koncert w Katowicach

Email Drukuj PDF

18 grudnia wzięliśmy udział w koncercie patriotycznym zatytułowanym "Podziemna Armia Powraca". Organizatorem była Fundacja Edukacja Bez Granic, a wśród wykonawców znaleźli się: Jerzy Zelnik, Leszek Czakowski i Paweł Piekarczyk.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL