Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie w Godowie

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 9 listopada w Godowie na zaproszenie nowo wybranej Poseł, Pani Teresy Glenc zebrali się przedstawiciele wszystkich środowisk wspierających ją w kampanii wyborczej do Parlamentu. Pani Poseł podziękowała za okazaną pomoc oraz zadeklarowała chęć współpracy ze wszystkimi, którym zależy na dobru Naszej Ojczyzny.

 

Agresja Sowietów na Polskę - prelekcja 26/09/2015

Email Drukuj PDF

25 września w Restauracji Hawana miała miejsce prelekcja ks. Rafała Jakubca z Cieszyna, który opowiadał członkom i sympatykom naszego klubu na temat agresji Sowietów na Polskę 17 września 1939 roku. W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

Więcej…
 

Spotkanie na cmentarzu - relacja

Email Drukuj PDF

1 września na cmentarzu przy kościele św. Katarzyny spotkali się członkowie Klubu Gazety Polskiej i Kibice GKS'u Jastrzębie aby uczcić pamięć żołnierzy poległych w bitwie na Bożej Górze, gdzie odmówili modlitwę, złożyli kwiaty i zapalili znicze. O oprawę wydarzenia zadbali kibice.

Więcej…
 

Apel przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

 

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Wyniki są nam znane, w drugiej turze spotkają się kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda oraz urzędujący prezydent Bronisław Komorowski.

Zwycięstwo w pierwszej turze Andrzeja Dudy (wygrał również w Jastrzębiu-Zdroju) oraz świetny wynik Pawła Kukiza napawają optymizmem przed decydującym starciem 24 maja.

Więcej…
 

Uroczystości Katyńsko-Smoleńskie - relacja

Email Drukuj PDF

W piątek 10 kwietnia br. przy tablicy smoleńskiej w Parafii Zdrój członkowie Klubu Gazety Polskiej oraz kibice GKS'u Jastrzębie złożyli kwiaty, zapalili znicze i odmówili modlitwę w intencji ofiar Katynia i katastrofy smoleńskiej. Nasi członkowie uczestniczyli również w uroczystościach pamiątkowych w Warszawie. W stolicy Klub z Jastrzębia reprezentowali Krzysztof Białas i Zdzisław Hyla.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL