Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Wyjazd do Wodzisławia Śląskiego

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Pani poseł Teresy Glenc w dniu 8 kwietnia 2016, członkowie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczyli w uroczystym Nabożeństwie w intencji ojczyzny, pomordowanych w Katyniu, Miednoje, Charkowie, oraz ofiar tragedii Smoleńskiej.

Więcej…
 

Wyjazd do Warszawy

Email Drukuj PDF

10 kwietnia 2016 na obchody 6 rocznicy katastrofy Smoleńskiej klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju reprezentowali koledzy Krzysztof Białas, Zdzisław Hyla oraz Ryszard Myśler

 

Więcej…
 

Marsz Niepodległości 2015 w Warszawie

Email Drukuj PDF

11 Listopada w Warszawie odbył się Marsz Niepodległości, który zgromadził kilkadziesiąt tysięcy osób.

W marszu wzięli również udział Jastrzębianie, reprezentowani głównie przez kibiców GKS'u. Byli ponadto zaprzyjaźnieni z nami kibice Piasta Cieszyn i Sigmy Ołomuniec z Republiki Czeskiej. Klub Gazety Polskiej reprezentował Leszek Baran.

Więcej…
 

Spotkanie w Godowie

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 9 listopada w Godowie na zaproszenie nowo wybranej Poseł, Pani Teresy Glenc zebrali się przedstawiciele wszystkich środowisk wspierających ją w kampanii wyborczej do Parlamentu. Pani Poseł podziękowała za okazaną pomoc oraz zadeklarowała chęć współpracy ze wszystkimi, którym zależy na dobru Naszej Ojczyzny.

 

Agresja Sowietów na Polskę - prelekcja 26/09/2015

Email Drukuj PDF

25 września w Restauracji Hawana miała miejsce prelekcja ks. Rafała Jakubca z Cieszyna, który opowiadał członkom i sympatykom naszego klubu na temat agresji Sowietów na Polskę 17 września 1939 roku. W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL