Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie na cmentarzu - relacja

Email Drukuj PDF

1 września na cmentarzu przy kościele św. Katarzyny spotkali się członkowie Klubu Gazety Polskiej i Kibice GKS'u Jastrzębie aby uczcić pamięć żołnierzy poległych w bitwie na Bożej Górze, gdzie odmówili modlitwę, złożyli kwiaty i zapalili znicze. O oprawę wydarzenia zadbali kibice.

Więcej…
 

Apel przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

 

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Wyniki są nam znane, w drugiej turze spotkają się kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda oraz urzędujący prezydent Bronisław Komorowski.

Zwycięstwo w pierwszej turze Andrzeja Dudy (wygrał również w Jastrzębiu-Zdroju) oraz świetny wynik Pawła Kukiza napawają optymizmem przed decydującym starciem 24 maja.

Więcej…
 

Uroczystości Katyńsko-Smoleńskie - relacja

Email Drukuj PDF

W piątek 10 kwietnia br. przy tablicy smoleńskiej w Parafii Zdrój członkowie Klubu Gazety Polskiej oraz kibice GKS'u Jastrzębie złożyli kwiaty, zapalili znicze i odmówili modlitwę w intencji ofiar Katynia i katastrofy smoleńskiej. Nasi członkowie uczestniczyli również w uroczystościach pamiątkowych w Warszawie. W stolicy Klub z Jastrzębia reprezentowali Krzysztof Białas i Zdzisław Hyla.

Więcej…
 

Wieczernica Poświęcona Żołnierzom Wyklętym 2015

Email Drukuj PDF

Na dwa dni przed Narodowym Dniem Pamięcy Żołnierzy Wyklętych Członkowie i Sympatycy Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz Kibice GKSu Jastrzębie zebrali się w Restauracji Hawana aby posłuchać o historii tych niezłomnych bohaterów Polskiej Podziemia po II WŚ. Z tej okazji prelekcję wygłosił ks. Rafał z Cieszyna, który opowiadał o zarówno o powstaniu oddziałów jak i poszczególnych bohaterach, a w szczególności o lokalnym dowódcy Henryku Flame - Bartek. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Więcej…
 

Youtuber ReZi zebrał dla szpitala w Jastrzębiu ponad 100 000 zł w 24 godziny

Email Drukuj PDF

Remigiusz Wierzgoń przygotował akcję charytatywną. W ciągu jednego dnia zebrał 140 tysięcy złotych, po odliczeniu podatku kwota 112 tysięcy trafiła do najmłodszych dzieci. 18-letni YouTuber znany jako ReZi umieścił w sieci filmy, na których pokazuje swoje rozgrywki w gry komputerowe. Ma milion fanów, jego filmy były  wyświetlone już ponad 170 milionów razy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL