Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie Noworoczno-Opłatkowe 2015

Email Drukuj PDF

W piątek 16 stycznia 2015 roku odbyło się w Restauracji Hawana spotkanie Noworoczno-Opłatkowe jastrzębskiego Klubu Gazety Polskiej. Omówiono na nim wydarzenia roku ubiegłego i zapowiedziano kolejne działania. Klubowicze jak co roku podzielili się opłatkiem i dobrym słowem. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób z Jastrzębia i okolic.

LAST_UPDATED2 Więcej…
 

Pielgrzymka na Jasną Górę 10.01.2015

Email Drukuj PDF

10 stycznia kibice GKS-u Jastrzębie wzięli udział w siódmej pielgrzymce kibiców na Jasną Góre. Klub Gazety Polskiej reprezentował Leszek Baran, wierny kibic Gksy.

Więcej…
 

Koncert w Katowicach

Email Drukuj PDF

18 grudnia wzięliśmy udział w koncercie patriotycznym zatytułowanym "Podziemna Armia Powraca". Organizatorem była Fundacja Edukacja Bez Granic, a wśród wykonawców znaleźli się: Jerzy Zelnik, Leszek Czakowski i Paweł Piekarczyk.

Więcej…
 

Gibraltar

Email Drukuj PDF

Podczas wyjazdu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej z reprezentacją Gibraltaru o awans do mistrzostw Europy 2016 przedstawiciele kibiców GKS-u Jastrzębie udali się na miejsce pamięci o katastrofie lotniczej z 4 lipca 1943 roku, w której zginął m.in. Gen. Władysław Sikorski. Kibice złożyli tam kwiaty i wieńce, a także zawiesili biało-czerwone szarfy GKS-u Jastrzębie oraz Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Więcej…
 

Hołd obrońcom Jastrzębia - relacja

Email Drukuj PDF

Wraz z Kibicami GKS'u Jastrzębie pierwszego września br, w siedemdziesiątą piątą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej spotkaliśmy się na cmentarzu parafialnym kościoła pw. Świętej Katarzyny w Jastrzębiu-Zdroju aby uczcić pamięć poległym Obrońcom Bożej Góry, wzniesienia gdzie rozegrała się jedna z pierwszych bitew kampanii wrześniowej. Na grobie bohaterskich ułanów Antoniego Kumora i Paweł Sterniczuka zapaliliśmy znicze i odmówiliśmy modlitwę. O oprawę spotkania zadbali Kibice.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL