Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Wrześniowe spotkanie Kubowiczów KGP Jastrzębie-Zdrój

Email Drukuj PDF

Dnia 5 września 2013 r. w Restauracji "Hawana" odbyło się, pierwsze po wakacjach, spotkanie Klubu Gazety Polskiej. Omówiono na nim plany Kubu na miesiąc wrzesień, tj. między innymi:
- wyjazd do Warszawy dnia 14 września br.,
- złożenie wieńca i zapalenie zniczy w imieniu KGP Jastrzębie-Zdrój przez Kibiców GKS Jastrzębie na Cmentarzu Wojennym na Monte Casino,
- spotkanie z działaczką podziemia w okresie stalinowski oraz pisarką - Panią Natalią Piekarską-Poneta dnia 27 września w Domu Zdrojowym.

 

Hołd obrońcom Ziemi Jastrzębskiej

Email Drukuj PDF

Pierwszego września o godzinie 10:30 członkowie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju, Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska oraz kibice GKS Jastrzębie złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze na grobie ułanów znajdującym się na cmentarzu parafialnym przy kościele pw. św. Katarzyny.

Więcej…
 

Spotkanie zarządu Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obrońców Ziemi Jastrzębskiej i Obchodów Września 1939 roku

Email Drukuj PDF

Dnia 2 sierpnia br. w Parku Zdrojowym odbyło się spotkanie zarządu Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obrońców Ziemi Jastrzębskiej i Obchodów Września 1939 roku w Jastrzębiu-Zdroju.

Więcej…
 

KGP Jastrzębie-Zdrój na Wiecu przeciw RAŚ

Email Drukuj PDF

Dnia 13 lipca organizacje patriotyczne (Liga Obrony Suwerenności, Stowarzyszenie Solidarni 2010, Kluby Gazety Polskiej) zorganizowały wiec antyRAŚ-owski, na którym obecni byli również członkowie Gazety Polskiej z Jastrzębia-Zdroju. Tego dnia w Katowicach przed Urzędem Wojewódzkim miał miejsce "piknik rodzinny" zorganizowany przez separatystów śląskich z RAŚ.

Więcej…
 

Spotkanie integracyjne w Zabrzu

Email Drukuj PDF

Dnia 06.07.2013 r. w Zabrzu miało miejsce spotkanie integracyjne przedstawicieli środowisk patriotycznych województwa śląskiego zorganizowane z inicjatywy Macieja Odorkiewicza i Anny Zaskórskiej ze stowarzyszenia Solidarni 2010.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL