Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

KGP Jastrzębie i ISPJ wzięły udział w pikiecie "Śląskie Wkurzone Miasteczko"

Email Drukuj PDF

Członkowie KGP w Jastrzębiu-Zdroju i IS Pamięć Jastrzębska wzięli udział w pikiecie, zorganizowanej przez związkowców na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.Pikieta miała charakter pikniku mającego za zadanie oprotestować partyjną konwencję PO i przybyłego na nią premiera Tuska.

Więcej…
 

Kibice GKS Jastrzębie złożyli wieniec na Cmentarzu Orląt Lwowskich

Email Drukuj PDF

W dniu wczorajszym, przed wyjazdem na mecz GKS Jastrzębie z Nadwiślanem Góra, kibice GKS Jastrzębie wręczyli przewodniczącemu Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju pojemnik z ziemią z Cmentarza Orląt Lwowskich.

Więcej…
 

Marsz dla Życia i Rodziny w Jastrzębiu-Zdroju

Email Drukuj PDF

Dnia 9 czerwca br. o godzinie 15:00 ruszył spod Kościoła pod wezwaniem NMP Matki Kościoła marsz dla życia i rodziny. Radosny tłum przeszedł ulicami naszego miasta do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego na "Szóstce", gdzie zorganizowano dla uczestników festyn. W marszu uczestniczyli również członkowie KGP Jastrzębie wraz z rodzinami wyrażając poparcie dla tradycyjnej rodziny i szacunku dla życia wpisanych w chrześcijańskie korzenie.

Więcej…
 

Czerwcowe spotkanie KGP - wyniki

Email Drukuj PDF

Dnia 6 czerwca 2013 r.w restauracji "Hawana" odbyło się comiesięczne spotkanie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska. Zebrani powołali komitet organizacyjny dla uczczenia 25 Rocznicy Strajków w 1988 r. W jego skład weszli:

Więcej…
 

Spotkanie KGP Jastrzębie-Zdrój i IS Pamięć Jastrzębska

Email Drukuj PDF

W dniu 16.05.2013 r. w Zebrzydowicach odbyło się spotkanie jastrzębskiego Klubu Gazety Polskiej i Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska. Warto wspomnieć, iż spotkanie miało miejsce w 356. rocznicę śmierci św. Andrzeja Boboli - Patrona Narodu Polskiego, którego relikwie w 1938 roku wiezione specjalnym pociągiem z Rzymu do Warszawy, zostały przywitane na ziemi polskiej właśnie w Zebrzydowicach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL