Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie zarządu Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obrońców Ziemi Jastrzębskiej i Obchodów Września 1939 roku

Email Drukuj PDF

Dnia 2 sierpnia br. w Parku Zdrojowym odbyło się spotkanie zarządu Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obrońców Ziemi Jastrzębskiej i Obchodów Września 1939 roku w Jastrzębiu-Zdroju.

Więcej…
 

KGP Jastrzębie-Zdrój na Wiecu przeciw RAŚ

Email Drukuj PDF

Dnia 13 lipca organizacje patriotyczne (Liga Obrony Suwerenności, Stowarzyszenie Solidarni 2010, Kluby Gazety Polskiej) zorganizowały wiec antyRAŚ-owski, na którym obecni byli również członkowie Gazety Polskiej z Jastrzębia-Zdroju. Tego dnia w Katowicach przed Urzędem Wojewódzkim miał miejsce "piknik rodzinny" zorganizowany przez separatystów śląskich z RAŚ.

Więcej…
 

Spotkanie integracyjne w Zabrzu

Email Drukuj PDF

Dnia 06.07.2013 r. w Zabrzu miało miejsce spotkanie integracyjne przedstawicieli środowisk patriotycznych województwa śląskiego zorganizowane z inicjatywy Macieja Odorkiewicza i Anny Zaskórskiej ze stowarzyszenia Solidarni 2010.

Więcej…
 

KGP Jastrzębie i ISPJ wzięły udział w pikiecie "Śląskie Wkurzone Miasteczko"

Email Drukuj PDF

Członkowie KGP w Jastrzębiu-Zdroju i IS Pamięć Jastrzębska wzięli udział w pikiecie, zorganizowanej przez związkowców na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.Pikieta miała charakter pikniku mającego za zadanie oprotestować partyjną konwencję PO i przybyłego na nią premiera Tuska.

Więcej…
 

Kibice GKS Jastrzębie złożyli wieniec na Cmentarzu Orląt Lwowskich

Email Drukuj PDF

W dniu wczorajszym, przed wyjazdem na mecz GKS Jastrzębie z Nadwiślanem Góra, kibice GKS Jastrzębie wręczyli przewodniczącemu Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju pojemnik z ziemią z Cmentarza Orląt Lwowskich.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL