Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie KGP Jastrzębie-Zdrój i IS Pamięć Jastrzębska

Email Drukuj PDF

W dniu 16.05.2013 r. w Zebrzydowicach odbyło się spotkanie jastrzębskiego Klubu Gazety Polskiej i Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska. Warto wspomnieć, iż spotkanie miało miejsce w 356. rocznicę śmierci św. Andrzeja Boboli - Patrona Narodu Polskiego, którego relikwie w 1938 roku wiezione specjalnym pociągiem z Rzymu do Warszawy, zostały przywitane na ziemi polskiej właśnie w Zebrzydowicach.

Więcej…
 

Majowe spotkanie klubu

Email Drukuj PDF

Dnia 9 maja w Restauracji "Hawana" odbyło się comiesięczne spotkanie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W jego trakcie omówiono dwa kwietniowe wydarzenia tj. wyjazd 10 kwietnia do Warszawy w celu uczczenia 3 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej oraz IV Bieg Katyński w Parku Zdrojowym.

Więcej…
 

10. kwietnia byliśmy w Warszawie

Email Drukuj PDF

Członkowie KGP w Jastrzębiu-Zdroju wzięli udział w obchodach 3. rocznicy Tragedii Smoleńskiej w Warszawie.

W ramach obchodów oglądaliśmy transmisję obrad Zespołu Parlamentarnego ds. Wyjaśnienia Przyczyn Katastrofy oraz projekcję premierową filmu "Prezydent",wysłuchaliśmy wystąpienia Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, koncertu "Tryptyk Smoleński" oraz muzyki Michała Lorenca.

Więcej…
 

IV Bieg Katyński

Email Drukuj PDF

W 73 rocznicę zbrodni w lesie katyńskim, 10 kwietnia w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju odbył się IV Bieg Katyński. Organizator biegu, Pan Henryk Ochnio z Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska w krótkim wystąpieniu przypomniał o tym bolesnym dla Polaków wydarzeniu.

Więcej…
 

Puchar dla kibiców GKS Jastrzębie

Email Drukuj PDF

23. marca br. w Hali "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju odbył się Halowy Turniej w piłce nożnej "HOOLIK 2013".

Po półfinałowych meczach, przy wypełnionej po brzegi hali, przedstawiciele Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska wręczyli kibicom GKS Jastrzębie dyplom i puchar ufundowany przez Społeczny Komitet Budowy Pomnika Obrońców Jastrzębia.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL