Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Msza św. za Ojczyznę

Email Drukuj PDF

8 grudnia członkowie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz inicjatywy społecznej "Pamięć Jastrzębska" uczestniczyli we mszy św. za Ojczyznę w kościele "na górce". Po mszy złożyli wiązanki kwiatów i odmówili modlitwę, którą poprowadził ks. Prałat Bernard Czernecki.

Więcej…
 

Odbyło się zebranie

Email Drukuj PDF

6 grudnia br. odbyło się zebranie członków Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas spotkania odczytano komunikat o włączeniu naszego klubu do "Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obrońców Ziemi Jastrzębskiej i Obchodów Września 1939 roku w Jastrzębiu-Zdroju". Treść komunikatu oraz projekt pomnika publikujemy poniżej.

Więcej…
 

Marsz Niepodległości

Email Drukuj PDF

W niedzielę 11 listopada pomimo początkowych trudności i policyjnych prowokacji ulicami Warszawy przeszedł wielotysięczny Marsz Niepodległości zorganizowany przez środowiska patriotyczne. Wyjazd zorganizował Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju a udział wzięła w nim liczna grupa sympatyków z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Żor.

Więcej…
 

Marsz w Cieszynie

Email Drukuj PDF

7 października 2012 Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczył w Marszu w Obronie TV Trwam w Cieszynie. Marsz poprzedziła uroczysta msza św. w kościele Maryi Magdaleny w Rynku. Dalej prezentujemy kilka zdjęć z tej manifestacji.


Więcej…
 

Spotkanie z Janem Pospieszalskim

Email Drukuj PDF

W sobotę 6 października, na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju pod przewodnictwem Leszka Barana, do naszego miasta przybył Jan Pospieszalski - znany muzyk, publicysta i komentator życia społecznego.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL