Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
kgpjastrzebie.pl

Zdjęcia z Gruzji i z Kopca Powstania Warszawskiego

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w galerii są już dostępne zdjęcia z wyjazdu kibiców GKS'u Jastrzębie do Gruzji oraz z Kopca Powstania Warszawskiego gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze w miejscach pamięci.

 

Powyborczy komentarz Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej Leszka Barana

Email Drukuj PDF

Już po wyborach, emocje powoli opadają ! Porażka, czy sukces ? Oto pytanie, które zadają sobie wyborcy głosujący na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Dziewięć mandatów zdobytych do Rady Miasta można by było uznać za sukces, gdyby nie druga tura wyborów na prezydenta miasta.

Więcej…
 

APEL!

Email Drukuj PDF

 

Szanowni Państwo!

W ostatnich dniach powstał Komitet Społeczny "Żądamy Reformy Sądów", który wystosował apel o jak najszybsze przeprowadzenie reformy wymiaru sprawiedliwości. W ciągu dwóch miesięcy komitet chce zebrać milion podpisów.

W związku z tym zwracamy się do mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i nie tylko, o przyłączenie się do tej inicjatywy.

Jeżeli nie chcesz by totalna opozycja wspierana przez brukselskich biurokratów typu Juncker, Timmermans decydowali o tym, jak w naszej ojczyźnie ma wyglądać wymiar sprawiedliwości

PODPISZ PETYCJĘ

 

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

przewodniczący Leszek Baran

foto rp.pl

 

 

Spotkanie klubowiczów, grudzień 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu).

 

Poparcie dla Kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

Email Drukuj PDF

6 listopada na zebraniu Klubu Gazety Polskiej podjęto ostateczną decyzję o poparciu dla kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada br. Klubowicze zdecydowali, że będą głosować na następujących kandydatów (wszyscy z Listy PiS):

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL