Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Category Blog Hrabia Herbu Bul i Premier zaspali ?

Hrabia Herbu Bul i Premier zaspali ?

Email Drukuj PDF

 

Oto Car Putin nadał obywatelstwo francuskiemu aktorowi wyznawcy mamony. Francja raczej powinna się cieszyć, że pozbyła się aktora i rodaka spod znaku Króla Midasa.

Dziwne, że ani Tusk ani Hrabia Herbu Bul nie wykorzystali szansy i nie nadali temu aktorowi polskiego obywatelstwa przecież pan Premier zatrudnia w rządzie byłego TW ministra Boniego, a wystarczy popatrzeć na cały dwór Hrabiego Prezydenta gdzie aż roi się od utrwalaczy niegdyś jedynie słusznej PZPR. Albo bali się narazić Carowi Putinowi albo po prostu zaspali.

Mając takiego aktora z mamoną PO-lskie media by piały z zachwytu nad PO-lityką naszego słoneczka Peru zwanego Tusk 67, czy też Hrabiego miłośnika WSI i tego którego raził krzyż przed pałacem prezydenckim. Metropolita warszawski, który to pomagał usuwać krzyż też zyskał by aktora do pochodu w Święto Trzech Króli. Ot nie wykorzystali szansy na medialne igrzyska dworu TVP Dworaka i społki z telewizją Waltera i Solorza na czele. Gazeta Michnika miała by co pisać, a i Wajda zyskał by aktora, który śmiało mógłby zagrać rolę tramwajarki pani Krzywonos w filmie o byłym prezydencie zwanym ?Bolkiem?.

Tu szefostwo jedynie słusznej partii i Hrabia Prezydent cały swój dwór doradców powinien wyrzucić na zbity pysk.

 

"Urząd publiczny bywa ostatnim schronieniem łajdaka" - Bojes Penrose