Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Category Blog Media i organa ścigania w Polsce

Media i organa ścigania w Polsce

Email Drukuj PDF

Organa ścigania tak zwanej sprawiedliwości co jakiś czas pokazują swoje prawdziwe oblicze. Oto sędzia Tuleya skazując lekarza łapownika chyba też chciał być PO-prawny PO-litycznie i lał wodę na temat metod stosowanych przez CBA. J oto Pan Tuleya przegiął pałę, bo chyba nie wiele Pan sędzia wie o metodach z czasów Stalina. Otóż nie trzeba sięgać aż tak daleko Panie Sędzio, bo wystarczy popatrzeć na to co zrobiły służby Kiszczaka z Księdzem Popiełuszką dziś wyniesionym na ołtarze.

Policjanci to osobny rozdział. Oto ostatnio w Warszawie Policjant znęcał się nad żoną nożem, a sam popełnił samobójstwo z broni służbowej. Nie tak dawno w Jastrzębiu policjant bestialsko zamordował żonę i kilkunastoletnią córkę. Znane są przypadki gdzie policja, czy służby antyterrorystyczne wpadają do bogu ducha winnych ludzi. Ot obraz PO-lski, a co na to Minister Cichocki, a no wozi córeczkę służbową limuzyną do szkoły o czym nie dawno pisała prasa.

Wspominając media tu też posługują się i tu leją wodę na okrągło byle spodobać się Tuskowi i Komorowskiemu. Sprawa działań policyjnych, czy to na ostatnim przykładzie w Sanoku, czy Warszawie u wielu fachowców w tej branży budzi szereg wątpliwości. Cóż, łatwiej wozić służbowym samochodem dzieci do szkoły niż kontrolować podległe służby.

Rząd w którego składzie znajduje się Minister Boni były tajny współpracownik, czy Prezydent otaczający się ludźmi jedynie słusznej partii na pewno nie są zainteresowani by organa ścigania działały tak jak należy. Wystarczy przypomnieć sobie Beatę Sawicką, aferę hazardową na której to poseł Sekuła dorobił się marszałkostwa w Katowicach. A przecież jest jeszcze Amber Gold z synem Tuska w tle.

Nic więc nie dzieje się bez przyczyny i tego nie zmieni Premier cudotwórca czy Prezydent, który zgolił wąsy.


"Głosić sprawiedliwość, samemu jej nie czyniąc, to tyle co popełniać nieprawość" -  MO TJ