Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Minister Anna Fotyga w Jastrzębiu-Zdroju

Minister Anna Fotyga w Jastrzębiu-Zdroju

Email Drukuj PDF

Minister Anna Fotyga ( obecnie poseł na Sejm RP) przybyła 9 czerwca 2012 roku do Jastrzębia-Zdroju na zaproszenie posła na Sejm RP Grzegorza Matusiaka oraz Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

W trakcie wizyty odwiedzono czcigodnego ks. Prałata Bernarda Czerneckiego, zapalono znicze pod tablicą "Smoleńską" przy Kościele NMP Matki Kościoła oraz oddano hołd poległym górnikom. Po konferencji prasowej (TV Kanon) odbyło się spotkanie z mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju w restauracji "Hawana", w którym uczestniczyli członkowie i sympatycy Klubów Gazety Polskiej z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika i Wodzisławia Śl.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać opinii Pani Minister na temat bieżących i minionych wydarzeń żywotnych dla Polski - m.in. zadawano pytania dot. Smoleńska, Euro 2012, stosunków międzynarodowych jak i spraw osobistych. Poglądy, opinie szanownego gościa oraz komentarze do bieżącej polityki Donalda Tuska i jego rządu spotkały się z pełną aprobatą uczestników spotkania i nagradzane były częstymi brawami.

Po spotkaniu na zakończenie wizyty Pani Anna Fotyga udała się pod pomnik "Porozumień Jastrzębskich" przy KWK Zofiówka.

Zapraszamy do zakładki "Zdjęcia"