Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Uczcijmy razem 150 rocznicę Powstania Styczniowego

Email Drukuj PDF

Dnia 8 lutego 2013 r. o godzinie 10.30 w Zespole Szkół nr 6 odbędzie się uroczysta akademia z okazji rocznicy Powstania Styczniowego. Na akademię zostali zaproszeni członkowie Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz członkowie Inicjatywy Społecznej Pamięć Jastrzębska.

Więcej…
 

Zebranie Klubu

Email Drukuj PDF

Informujemy, że zebranie członków i sympatyków Klubu Gazety Polskiej z Jastrzębia-Zdroju i okolic odbędzie się w czwartek 7 lutego br. o godzinie 17:00 w restauracji Hawana.

Przedmiotem zebrania będzie przede wszystkim organizacja wizyty redaktora Stanisława Michalkiewicza - 15 lutego.

Więcej…
 

Członek KGP Jastrzębie-Zdrój zagrał w filmie o Powstaniu Styczniowym

Email Drukuj PDF

W tym roku obchodzimy niezwykle ważną w historii Polski 150 rocznicę Powstania Styczniowego. Sejm III RP zachował się jak wiemy haniebnie i odrzucił intencję godnego uczenia tego świętego dla Polaków zrywu niepodległościowego.

Więcej…
 

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Miejsce spotkania- Dom Zdrojowy w Jastrzębiu-Zdroju ul.Witczaka 5. Data spotkania- 15.02.2013 r. godz.17.00. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w dniu 7.02.2013 o godz.17.00 w Restauracji Hawana ul. Mazowiecka 2. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na budowę pomnika Obrońców Jastrzębia.

Więcej…
 

Nowy Felieton

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w dziale felietony ukazał się najnowszy felieton Pana Ryszarda Myślera pt. "Media i organa ścigania w Polsce". Gorąco zachęcamy do lektury !

LAST_UPDATED2
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości