Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Miejsce spotkania- Dom Zdrojowy w Jastrzębiu-Zdroju ul.Witczaka 5. Data spotkania- 15.02.2013 r. godz.17.00. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w dniu 7.02.2013 o godz.17.00 w Restauracji Hawana ul. Mazowiecka 2. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na budowę pomnika Obrońców Jastrzębia.

Więcej…
 

Członek KGP Jastrzębie-Zdrój zagrał w filmie o Powstaniu Styczniowym

Email Drukuj PDF

W tym roku obchodzimy niezwykle ważną w historii Polski 150 rocznicę Powstania Styczniowego. Sejm III RP zachował się jak wiemy haniebnie i odrzucił intencję godnego uczenia tego świętego dla Polaków zrywu niepodległościowego.

Więcej…
 

Nowy Felieton

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego felietonu Ryszarda Myślera pod tytułem "Hrabia Herbu Bul i Premier zaspali ?", który jest dostępny w dziale felietony.

 

Nowy Felieton

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w dziale felietony ukazał się najnowszy felieton Pana Ryszarda Myślera pt. "Media i organa ścigania w Polsce". Gorąco zachęcamy do lektury !

LAST_UPDATED2
 

Styczniowe spotkanie klubowiczów

Email Drukuj PDF

Pierwsze w 2013 r. spotkanie członków i sympatyków Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się wyjątkowo 17 stycznia 2013 r. o godzinie 17.00 w Restauracji "Hawana".

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości