Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Spotkanie klubowiczów, grudzień 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu).

 

Poparcie dla Kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

Email Drukuj PDF

6 listopada na zebraniu Klubu Gazety Polskiej podjęto ostateczną decyzję o poparciu dla kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada br. Klubowicze zdecydowali, że będą głosować na następujących kandydatów (wszyscy z Listy PiS):

Więcej…
 

Marian Króliczek - prośba o poparcie

Email Drukuj PDF

30 października zwrócił się do nas z prośbą o poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych Radny Marian Króliczek, poniżej prezentujemy pismo, które zostanie rozpatrzone na najbliższym zebraniu.

Więcej…
 

Spotkanie Klubowiczów - listopad 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 6 listopada o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu).

 

List Leszka Barana do Jana Pospieszalskiego

Email Drukuj PDF

W związku z artykułem, który ukazał się w dzisiejszym numerze Gazety Polskiej prezentujemy treść listu, który Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej - Leszek Baran skierował do Redaktora Jana Pospieszalskiego.

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości