Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Film ze spotkania z ks. Rafałem

Email Drukuj PDF

Jest już dostępny film z wieczernicy poświęconej pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Wideo można obejrzęć pod TYM linkiem, a także w dziale filmy na naszej stronie. Ruszył również nasz kanał na Youtube, gdzie będziemy umieszczać kolejne nagrania.

 

Spotkanie Klubowiczów czerwiec 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 5 czerwca o godzinie 17:00 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Przedmiotem spotkania będą omówienie wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz dalsze plany działalności Klubu.

UWAGA ! Tym razem spotkamy się wyjątkowo w małej sali, wejście od strony balkonu.

 

Majowe Spotkanie Klubowiczów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na spotkanie Człoków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej, które odbędzie się w czwartek 8 maja br. o godz. 17:00 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Wieczernica poświęcona pamięci Rotmistrza Pileckiego

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz Kibice GKS'u Jastrzębie zapraszają 30 maja br. o godzinie 17:30 do restauracji "Hawana" przy ul. Mazowieckiej 2 na wieczernicę poświęconą Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu oraz "Żołnierzom Wyklętym".

 

Więcej…
 

V Bieg Katyński

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza 10 kwietnia do Parku Zdrojowego na V Bieg Katyński. Początek biegu godzina 10:00

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości