Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Stanowisko Klubu ws. Wyborów Samorządowych 2014

Email Drukuj PDF

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję o wsparciu dla kandydatów na radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, którym bliskie są wartości propagowane przez naszą organizację.

Więcej…
 

Spotkanie Klubowiczów - październik 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 2 października o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu). Przedmiotem spotkania będą zbliżające się wybory samorządowe.

 

Hołd obrońcom Jastrzębia

Email Drukuj PDF

Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju oraz Kibice GKS'u Jastrzębie zapraszają 1 września o godzinie 17:00 na cmentarz parafialny przy kościele św. Katarzyny, gdzie oddamy hołd spoczywającym na nim bohaterskim obrońcom naszego miasta.

 

Zebranie - wrzesień 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 4 września o godzinie 17:00 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Zebrania wakacyjne oraz piosenka

Email Drukuj PDF

Z powodu okresu wakacyjnego zebrania Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju w lipcu i sierpniu nie odbędą się. Spotykamy się jak zwykle w pierwszy czwartek września.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości