Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju

strefa wolnego słowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na naszej stronie kgpjastrzebie.pl

Powyborczy komentarz Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej Leszka Barana

Email Drukuj PDF

Już po wyborach, emocje powoli opadają ! Porażka, czy sukces ? Oto pytanie, które zadają sobie wyborcy głosujący na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Dziewięć mandatów zdobytych do Rady Miasta można by było uznać za sukces, gdyby nie druga tura wyborów na prezydenta miasta.

Więcej…
 

Spotkanie klubowiczów, grudzień 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu).

 

Spotkanie Klubowiczów - listopad 2014

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Gazety Polskiej na spotkanie, które odbędzie się 6 listopada o godzinie 17:00 w małej sali restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju(wejście od strony balkonu).

 

Poparcie dla Kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

Email Drukuj PDF

6 listopada na zebraniu Klubu Gazety Polskiej podjęto ostateczną decyzję o poparciu dla kandydatów na Radnych Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada br. Klubowicze zdecydowali, że będą głosować na następujących kandydatów (wszyscy z Listy PiS):

Więcej…
 

Marian Króliczek - prośba o poparcie

Email Drukuj PDF

30 października zwrócił się do nas z prośbą o poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych Radny Marian Króliczek, poniżej prezentujemy pismo, które zostanie rozpatrzone na najbliższym zebraniu.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o tej stronie ?
 

Kto jest online ?

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości